Sklep windsurfing kitesurfing kite wakeboarding rowery
e-mail:
hasło:
 
krótkie nogawki
sortuj:   CENA | PRODUCENT | GRUBOŚĆ | DOMYŚLNIE
O'NEILL
WETSUIT CLEANER
Cleaner Cleans and Conditions Wetsuit/Neoprene Products Extends the Lifespan of Neoprene Material Non-toxic Cold Water Activated Bio-Degradable  
QUIKSILVER SYNCRO
2/2 GBS CZ L/S SPRINGSUIT
Syncro GBS to bardzo popularna seria pianek w Polsce. F'N Lite Neopren, szwy szyte i klejone w połączeniu z dociepleniem InfraRed na klatce i plecach powodują, że w wodzie możesz spędzić wiele godzin.  
PROMOCJA! Rabat: -20%
O'NEILL HYPERFREAK
4/3 F.U.Z.E. 3Q-LENGTH
Hyperfreak został skonstruowany z super miękkiego materiału Techno- Butter. Pianka posiada super lekkie i bardzo elastyczne szwy GBS, bezszwowy panel lędźwiowy, gładkie mankiety i pady kolanowe Krypto.  
PROMOCJA! Rabat: -21%
QUIKSILVER SYNCRO
2/2 FL BZ L/S SPRINGSUIT
Pianka krótka z długimi rękawami 2/2 z serii Syncro w technologii FlatLock jest wykonana z neoprenu FN Lite, co czyni ją najbardziej elastyczną pianką w tej cenie.  
PROMOCJA! Rabat: -41%
TIKI TK 50
3/2 BZ L/S SHORTY
Sprawdzona konstrukcja, sprawdzone materiały zapewniają optymalny komfort, maksymalną swobodę ruchów i trwałość w korzystnej cenie.  
QUIKSILVER SYNCRO
2/2 FLT BZ SPRINGSUIT
Pianka krótka 2/2 z serii Syncro w technologii FlatLock jest wykonana z neoprenu FN Lite, co czyni ją najbardziej elastyczną pianką w tej cenie.  
PROMOCJA! Rabat: -19%
O'NEILL REACTOR
2/2 SPRING
Pełna dawka dobrej technologii za niezwykle niską cenę. Seria Reactor zrobiona jest z ekskluzywnego materiału FluidFlex™ na klatce piersiowej i plecach, a w pozostałej części z neoprenu Fluid Foam.  
PROMOCJA! Rabat: -33%
QUIKSILVER SYNCRO BASE
2/2 FL BZ SPRINGSUIT
Pianka krótka 2/2 mm szkoleniowa charakteryzująca się bardzo wysoką wytrzymałością i elastycznością, a także świetną ceną w stosunku do jakości jaką oferuje. Idealna dla początkujących.  
PROMOCJA! Rabat: -21%
O'NEILL O'RIGINALS
2/2 SHORTY
Nowa odsłona linii O’Riginals to uzbrojona w najnowocześniejsze materiały seria pianek, które zaprojektował w latach 60-tych sam Jack O’Neill.  
PROMOCJA! Rabat: -29%
O'NEILL REACTOR
2/2 SHORT JOHN
Pełna dawka dobrej technologii za niezwykle niską cenę. Seria Reactor zrobiona jest z ekskluzywnego materiału FluidFlex™ na klatce piersiowej i plecach, na ramionach i rękawach, w pozostałej części z neoprenu Fluid Foam.  
 
krótkie nogawki

© 2018 - Sklep Windsurfingowy Surf Connection BETA